TYDZIEŃ PRZEDSZKOLNY WOLA ZARCZYCKA

Ostatni już w tym roku Tydzień Przedszkolny w bibliotece w Woli Zarczyckiej dobiegł końca.Dzieci słuchały opowiadania "Basia i Boże Narodzenie" Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Przygoda Basi bardzo zainteresowała małych słuchaczy, ponieważ ciekawa i humorystyczna treść książeczki niosła ze sobą naukę o tym, że Swięty Mikołaj nie jest wymysłem - bo kiedyś taki człowiek żył, był biskupem i bardzo dobrym człowiekiem który kochał wszystkie dzieci i rozdał im cały swój majątek, o tym, że prezentem pod choinkę nie zawsze musi być coś zapakpowanego w kolorowy papier, jak również, że tata Basi bardzo lubi śledzie.

Oprócz czytania, nie zabrakło wspólnego kolędowania i oczywiście wsponinania, co w tym roku 6 grudnia znaleźliśmy w workach z prezentami.
Kolejne spotkanie już w nowym roku !!!

Wszystkim czytelnikom, słuchaczom i osobom spółpracującym ,
                                                                       życzenia
                                  miłych, zdrowych i kolorowych Świąt Bożego Narodzenia,